OAKLEY SI Ballistic M-Frame 3.0 met Prizm-lenzen
OAKLEY SI Ballistic M-Frame 3.0 met Prizm-lenzen
De SI Ballistic M-Frame 3.0 Matt is de nieuwe schietbril van Oakley. De set bestaat uit een bril met 3 lenzen (Prizm TR22, Prizm TR45 en Clear), harde etui, opberg- en schoonmaaktas, anti-flog vloeistof en elastische brilband.
De nieuwe schietbril van Oakley met Prizm-technologie is geschikt voor zonnig tot bewolkt weer en snelle herfst, de lens vermindert ook vermoeidheid van de ogen en verhoogt het bereiken van doelen.
De SI Ballistic M-Frame 3.0 Matt is de nieuwe schietbril van Oakley.
De set bestaat uit een bril met 3 lenzen (Prizm TR22, Prizm TR45 en Clear), harde koffer, anti-flog vloeistof en elastische brilband.
De nieuwe schietbril van Oakley met Prizm-technologie is geschikt voor zonnig tot bewolkt weer en snelle herfst, de lens vermindert ook vermoeidheid van de ogen en verhoogt het bereiken van doelen.
De lichtdoorlatendheid van de TR45 Low Light Glass is hoger – perfect voor felle lichtomstandigheden.
Le poids a été réduit car les lunettes n'ont plus de caoutchoucs pour les oreilles.
Dankzij een nieuwe mix van materialen passen de extreem dunne pootjes zich perfect aan elke hoofdvorm aan.
Cela rend le 3.0 idéal pour une utilisation avec des cache-oreilles.
De grijze lens vermindert zichtbaar licht tot 15% en heeft de voorkeur voor heldere tot zeer heldere omgevingen vanwege het verhoogde contrast.
- Plutonite polycarbonaat lens met polaire elliptische geometrie voor een perfecte optische beeldresolutie.
- Certifié ANSI Z87-2003+
- Protection UV 100% (UVA,-B,-C) Optique XYZ pour un champ de vision sans distorsion.
- Certifié selon CE EN 166.
Fabriqué aux Etats-Unis.
Avis
Il n’y a pas encore d’avis.